Agrotop

Sadzarki do truskawek WOLF

Najlepsza sadzarka do truskawek z bryłką ziemi. Radykalnie obniża koszty pracy ludzkiej i dzięki dobremu ukorzenieniu możemy liczyć na interesujacy plon w pierwszym okresie użytkowania plantacji.

Sadzarka Wolf może być kombajnowana z rozwijarką i jednym przejazdem możemy ściułkować folią bądź włókniną rozwijać linie kroplującą i sadzić truskawki. Profesjonalna sadzarka z systemem karuzeli pionowej: jedna sekcja, jeden operator.
Stosowana do rozsady z delikatna bryłka ziemi lub w niektórych przypadkach bez niej.

Model ten znalazł szerokie zastosowanie w uprawach profesjonalnych truskawek. Karuzela pionowa działa bardzo delikatnie wkładając sadzonkę do kubka transportuje go do ziemi, gdzie dopiero kubek się otwiera i zostawia w glebie.
Rozstaw między rzędami od 50-90cm. Opcjonalnie model 2 rzędowy ze specjalnym wyposażeniem od 30 cm.
Rozstawy w rzędzie od 20 do 198 w zależności od ilości kubków mamy do wyboru od 1 do 6 w sekcji. Wydajność 3-4 tys. sadzonek na godzine na operatora. Sadzi sadzonki z bryłką ziemi lub bez do 6cm średnicy. Mamy do wyboru 2 kształty kubków: końska stopa lub stożek.

Napęd sekcji z kół jezdnych. Możliwość regulacji: głębokości sadzenia i siły dogniatania. Jeśli mamy do dyspozycji rozsade rwaną musimy używać sadzarki chwytakowe. I należy pamiętać, że wtedy musimy sadzić w grunt , bez użycia rozwijarki PS.