Agrotop

Opryskiwacze CAFFINI PRESTIGE PLUS

Mamy zaszczyt zaprezentować opryskiwacz ciągniony przeznaczony dla dużych gospodarstw rolnych.

Mamy do dyspozycji zbiorniki na ciecz roboczą 3.300 litrów (3.500) wykonane z włukna szklanego posiadający przegrodę antyfalową w standarcie. Zbiornik jest zaprojektowany tak by maksymalnie zwiększyć stabilność opryskiwacza w czasie dojazdu i pracy. Jest dość niski i bardzo szeroki z tyłu i dzięki optymalnemu środkowi ciężkości jest liderem w swojej klasie. Mamy również zbiornik na czysta wode 200 litrów i na wode do mycia rąk 17 litrów. W standarcie dajemy rozwadniacz z możliwością pobierania środków z ziemi za pomocą pobieraka.

Do wyboru mamy koła o rozmiarach 230/95 R44 przez całą game aż do 6.00 50-22.5 niskocisnieniowe o szerokości 60cm bardzo szybko zmienny rozstaw kół od 150 do 225 cm za pomocą dwóch śrub z każdej strony bez przekręcania felgi. W standarcie posiadamy rozkładanie i składanie hydrauliczne jak i podnoszenie opuszczanie. Mamy możliwość pryskania 1 jak i 1 opryskiwacza. Mamy do dyspozycji 5 sekcji oopryskujących. Pompa w standarcie o wydajności 280 litrów na minute firmy BERTOLINI.

Belka może być do 28 metrów szerokości i byc wyposażona w rekaw powietrzny z własna hydrauliką. Belka zawieszona jest na równoległoboku to najnowoczesniejsze rozwiazania w dzisiejszych opryskiwaczach. Posiadamy amortyzacje belki z zastosowaniem amortyzatorów nitroglicerynowych.

Szeroka budowa nośnika belki gwarantuje wspaniałe tłumienie drgań. W tym modelu mamy równiez opcje zmienna geometrie lancy do oprysków na stakach. Standartemjest amortyzacje hydropneumatyczną osi SOFT DUMP. Belki do 28m szerokości roboczej z systemem zabezpieczenia dysz. Stosujemy TRIJET dla trzech pozycji dyszy do wyboru. Posiadamy amortyzacje belki z zastosowaniem amortyzatorów nitroglicerynowych. Mamy równiez do dyspozycji znacznik pianowy .

W opcji mamy komputerowy system skrętu TRALMATIC i bardzo ciekawy system DOSATRON pozwalający na stosowanie trzech różnych środków chemicznych w tym samym czasie o róznych dawkach . W zbiorniku posiadamy zawsze czysta wode i przed wejściem na dysze mamy dawkowanie środków . Dzieki czemu po pierwsze w czasie nagłego deszczu nie musimy wylewac pełnego zbiornika chemi i po drugie mamy mozliwość stosowania aż trzech srodków jednocześnie o róznych stężeniach. Najnowoczesniejsze rozwiazania. W standarcie mamy pełny profesjonalny komputer w którym mamy pełne sterowanie hydrauliczne i parametrami roboczymi . Szczególnie prosty system jest przy wydatku cieczy na hektar króry działa bez wzgledu na naszą predkość komputer kontroluje ilość cieczy roboczej na hektar zadaną przez nas. Wersja DELUXE kontroluje 5 paramerów jednocześnie.