Agrotop

Opryskiwacze CAFFINI STARTER

Mamy zaszczyt zaprezentować opryskiwacz ciągniony przeznaczony dla średnich i dużych gospodarstw rolnych.

Do dyspozycji są dwa zbiorniki na ciecz roboczą 2.200 litrów i 2.800 litrów wykonane z polietylenu posiadające przegrodę antyfalową w standarcie. Zbiornik jest zaprojektowany tak by maksymalnie zwiększyć stabilność opryskiwacza w czasie dojazdu i pracy. Jest dość niski i bardzo szeroki z tyłu i dzięki optymalnemu środkowi ciężkości jest liderem w swojej klasie.Mamy również zbiornik na czysta wode 200 litrów i na wode do mycia rąk 17 litrów. W standarcie dajemy rozwadniacz z możliwością pobierania środków z ziemi za pomocą pobieraka. Do wyboru mamy koła o rozmiarach 230/95 R44 i bardzo szybko zmienny rozstaw kół od 150 do 225 cm za pomocą dwóch śrub z każdej strony bez przekręcania felgi.

W standarcie posiadamy rozkładanie i składanie hydrauliczne jak i podnoszenie opuszczanie. Mamy możliwość pryskania 1 jak i 1 opryskiwacza. Mamy do dyspozycji 5 sekcji opryskujących. Pompa w standarcie o wydajności 280 litrów na minute firmy BERTOLINI.

Belka może być do 20 metrów szerokości i byc wyposażona w rekaw powietrzny z własna hydrauliką. Posiadamy amortyzację belki z zastosowaniem amortyzatorów nitroglicerynowych.

Do wyboru belka pionowo rozkładająca się (szczególnie popularna przy dużej ilości słupów) do 18m i standardowa do 20m.
Mamy również do dyspozycji znacznik pianowy. W standarcie mamy pełny profesjonalny komputer w którym mamy pełne sterowanie hydrauliczne i parametrami roboczymi . Szczególnie prosty system jest przy wydatku cieczy na hektar który działa bez względu na naszą prędkość komputer kontroluje ilość cieczy roboczej na hektar zadaną przez nas.